ARDBEG DAY TU BUDE ZA….

Days

65

Hours

65

Minutes

65

Seconds

65

ARDBEG DAY UDÁLOST VE VAŠEM OKOLÍ – VŠE JE ODHALENO

Hluboké vody okolo Ardbeg Distillery jsou plné legend, vyprávející o bytostech, jež je obývají.

Skutečně, kelpové lesy, které obklopují naše pobřeží, jsou domovem i jiných tvorů, než jen ryb… Pověsti tvrdí, že záhadné Selkie, strašlivá stvoření z mořských řas a podobu měnící Kelpie, se čas od času vynoří z hlubin, aby ukořistily vesničany a neobezřetné pocestné…

S letošním Ardbeg Day tyto legendy ožijí a vzniknou zajisté i nové.

Přidejte se k nám na námořní degustaci při plavbě lodí v drsných vlnách města, kde se nachází jediná Ardbeg Embassy v České republice. Objevte tři kvality Ardbegu včetně Kelpie, food pairing Ardbegu s čokoládou a ochutnejte specální kouřové drinky. Těšit se můžete i na exkluzivní dárek.

Uvidíme se na palubě!

 

V ČESKÉ REPUBLICE JE NAPLÁNOVÁNA 1 ARDBEG DAY UDÁLOST!

 

LIMITOVANÁ EDICE 2017: ARDBEG KELPIE

Limitovanou edicí whisky Ardbeg se tento rok stala Kelpie, pojmenovaná po bájné mořské příšeře, zjevující se v podobě koně nebo býka.

Ardbeg Kelpie je historicky první Ardbeg whisky, která zrála v panenských dubových sudech z pobřeží Černého moře. Tyto sudy, pouze zřídka používané při výrobě whisky, propůjčují Islayské single malt whisky jedinečnou intenzitu chuti kouře a rašeliny. Po ustoupení vln pikantní chuti černého pepře přichází příjemný příliv náznaků slaniny a tmavé čokolády.