COUNTDOWN TO ARDBEG NIGHT

0

DAYS

0

HOURS

0

MINUTES

0

SECONDS

Ardbeg Night - Poland

PRZEMYT MAMY WE KRWI

“[Ardbeg] powstał w 1815 roku, ale już wiele lat wcześniej było to znane miejsce działalności przemytników. Akcyźnicy przez lata próbowali ich namierzyć, ale bezskutecznie… w końcu [zatoka], w której prowadzili swój nielegalny interes, została odkryta…”

- Alfred Barnard, Whisky Distilleries of the United Kingdom, 1887

Mówi się, że czternaście lat przed tym jak John McDougall założył destylarnię Ardbeg, jego wujowie, Alexander i Allan, zostali zatrzymani pod zarzutem nielegalnego destylowania whisky – chociaż miejsce, w którym prowadzili swoją działalność, do dziś nie zostało ustalone. Nie jest natomiast tajemnicą, że John, po spróbowaniu whisky robionej przez jego wujów, zdecydował się założyć własną, legalną destylarnię w skalistej zatoce, w której dziś mieści się Ardbeg. W ten sposób z mrocznej przeszłości wyłania się największa legenda…

DZIEŃ STAJE SIĘ NOCĄ

Zainspirowani naszą burzliwą przeszłością postanowiliśmy zanurzyć się w mroku i zamienić Ardbeg DAY w Ardbeg NIGHT.

Wielbiciele Ardbega z całego kraju zbiorą się by posłuchać opowieści o przemytnikach z Islay i skosztować Ardbeg Dark Cove, limitowanej edycji przygotowanej specjalnie na tę noc.

Nie zwlekaj i czym prędzej zapisz się na wydarzenie w Twojej okolicy – czekają przemytnicze gry i zabawy, kosztowanie niezwykłej whisky oraz ardbegowe nagrody – tego nie można przegapić!

JUŻ 3 CZERWCA, GDY ZAPADNIE NOC, POZNAMY CIEMNĄ STRONĘ ARDBEGA.

ARDBEG NIGHT POLAND IS IN 2 LOCATIONS

Poland

WARSZAWA

WHAT'S HAPPENING HERE?
Ze względów bezpieczeństwa nie możemy tu ujawnić miejsca Tajnego
Zgromadzenia – celnicy nie śpią!
Aby poznać więcej szczegółów, zarejestruj się na www.ardbegnight.pl